Співробітники Запорізької митниці викрили адміністративних правопорушень майже на 141 мільйон гривень

В ході проведення аналітично-пошукових заходів запорізькі митники виявили 384 порушення митних правил на загальну суму 140,7 мільйона гривень. Як зазначив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, це на 58 фактів та на 112,5 мільйона більше, ніж за дев'ять місяців 2017 року.

Стосовно порушників заведені відповідні справи. На даний час працівники митниці розглянули 198 з них, за результатами яких накладені штрафи на суму 11,3 мільйона.

Також з початку року судові органи винесли рішення у 71 справі про порушення митних правил, відповідно до яких конфісковано предметів правопорушень загальною вартістю 960 тисяч гривень, а також накладено штрафних санкцій на суму 565 тисяч гривень.

Запорізькі митники оформили понад 47 тисяч митних декларацій в електронному вигляді

За дев'ять місяців 2018 року працівники Запорізької митниці оформили 47 365 митних декларацій. Як повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, з початку року показник електронного митного декларування склав 98 відсотків.

Як підкреслив керівник митниці, онлайн взаємодія із суб'єктами господарювання та запровадження концепції "єдиного вікна" суттєво спрощує та прискорює зовнішньоекономічні операції, забезпечує ефективний контроль за повнотою сплати податків і зборів та зменшує витрати для представників бізнесу.

Крім того, електронне декларування сприяє прискоренню митних процедур: на сьогодні середній час оформлення однієї митної декларації складає 1 годину 12 хвилин.

Іванов Дмитро Юрійович

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Працює

з 10.10.2018 Розпорядженням Президента України №170/2018-рп призначений головою Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області

Громадянство

громадянин України

Число, місяць і
рік народження

12 жовтня 1975 року

Місце народження

м. Зволен Середньословацької області, Словакія

Освіта

повна вища, 1996, Одеський інститут Сухопутних військ, «Командна тактична артилерії”, інженер по експлуатації артилерійського озброєння;

2011, Національна академія Служби безпеки України, «Правознавство», юрист

Володіє мовами

українською, російською – вільно, англійською – зі словником

Нагороди,
почесні звання

медаль «За розвиток Запорізького краю»; орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня; медаль «За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя», відомчі нагороди та відзнаки Служби безпеки України

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

08.1992 - 07.2001

військова служба в Збройних Силах України

07.2001 - 11.2017

військова служба в органах Служби безпеки України

звільнений у запас, полковник запасу, ветеран військової служби

01.2018 - 10.2018

керівник служби безпеки Групи Компаній «Полетехніка»

з 10.10.2018 - по т.ч.

голова Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області

Запорізькі підприємства погасили майже 141 мільйон гривень податкової заборгованості

З початку року завдяки погашенню податкового боргу до бюджетів усіх рівнів надійшло 140,8 мільйона гривень. Як зазначила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, із загальної суми до державного бюджету направлено 85,3 мільйона, до місцевих – 55,6 мільйона.

За дев'ять місяців поточного року з рахунків боржників стягнуто платіжними вимогами та вилучено готівки на суму 8,7 мільйона, за рахунок розстрочення податкового боргу до бюджету надійшло майже 6 мільйонів, від підприємств, які знаходяться в процедурах банкрутства, скарбниці отримали 5,9 мільйона.

За результатами судових рішень погашено заборгованість у розмірі 1,7 мільйона, від реалізації майна, яке знаходиться у податковій заставі, до бюджету залучено 10,6 мільйона, від продажу безхазяйного майна, що перейшло у власність держави та інших позареалізаційних джерел, забезпечені надходження на суму 1,3 мільйона.

Крім того, списано безнадійний податковий борг у сумі 164,3 мільйона, майже 100 мільйонів з яких – у зв'язку з ліквідацією збанкрутілих підприємств.

Від торгівлі підакцизними товарами місцеві бюджети Запорізької області отримали понад 145 мільйонів

З кожної одиниці проданої вроздріб підакцизної продукції п'ять відсотків від її вартості спрямовується до місцевих бюджетів у вигляді акцизного податку. Як повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, усього за дев'ять місяців поточного року до скарбниць громад надійшло 145,1 мільйона гривень податку. Лише у вересні бюджети отримали майже 17,2 мільйона.

На території Запорізької області понад 3,3 тисячі суб'єктів господарювання здійснюють діяльність з роздрібного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Для цього вони отримали відповідні ліцензії.

З метою дотримання підприємцями та підприємствами вимог законодавства, яке регулює обіг підакцизних товарів, фахівці фіскальної служби проводять перевірки. У січні-вересні організовано понад тисячу контрольно-перевірочних заходів. За виявлені порушення до представників торгівлі застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів на 28,9 мільйона, у тому числі донараховано акцизного податку на суму майже 23 мільйони.