Юліана Козаченко: "На підтримку армії запорізькі платники податків направили 430 мільйонів гривень"

Сплата військового збору у 2017 році на зросла на 26 відсотків порівняно з 2016 роком. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, на підтримку української армії запорізькі платники перерахували 430 мільйонів гривень, що на 88,4 мільйона перевищує показники попереднього року.

Керівник фіскальної служби відзначила, що минулого року середньомісячні відрахування військового збору склали майже 36 мільйонів. Це на 7,5 мільйона більше щомісячної сплати у 2016 році.

Половину від річних находжень забезпечили платники м. Запоріжжя – 213,7 мільйона, з доходів мешканців м. Енергодар, Кам'янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів надійшло 46,6 мільйона, Мелітопольщини та Приазов'я – майже 43 мільйони, Бердянського та Приморського районів – 34,4 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – близько 23 мільйонів.

Усього в регіоні обліковується майже 28,5 тисячі платників військового сбору, з яких 16,1 тисячі – юридичних осіб та понад 12,3 тисячі – фізосіб-підприємців, які є роботодавцями та відповідальні за утримання та перерахування податків та зборів з доходів найманих працівників.

Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.