Доступ до містобудівної документації

Повідомлення про повторне проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

 

 1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, розроблений на підставі розпорядження голови райдержадміністрації від 08.08.2016 № 483, згідно листів ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» від 11.07.2016 № 15/06 та від 01.08.2016 № 22/06, з метою здійснення впорядкування території, уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання і розвитку частини території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, а також визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремих земельних ділянок вищевказаної території.

Територія, що охоплена детальним планом території, знаходиться на Східній ділянці Біляївського родовища каолінів, на орних землях за межами населених пунктів, на відстані 2,5 км на північ від міста Вільнянська.

Детальним планом території, що розглядається, пропонується зміна частини території з «території сільськогосподарського призначення» на «територію промислового призначення» для розташування підприємства, що пов’язане з користуванням надрами, для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки коаліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

         Проектована територія включає в себе 4 основних об’єкта: кар’єр, відвал, збагачувальна фабрика, хвостосховище.

 1. Основні техніко-економічні показники.
 • Територія в межах проекту – 160,1892 га.
 • Ділянка промислових підприємств та комунального господарства – 85,1806 га.
 • Зелені насадження спеціального призначення – 68,3711 га.
 • Вулиці, дороги,проїзди,автомобільні стоянки – 6,6375 га.
 • Потужність збагачувальної фабрики 200000 т/рік.
 • Установи та підприємства обслуговування – 6818 м2.
 • Вулично-дорожня мережа – 4,425 км.
 1. Відомості про замовника та розробника детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

Замовник: Вільнянська райдержадміністрація Запорізької області.

Розробник: ПП «Опал».

Інвестор: ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ».

 1. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

Детально ознайомитися із матеріалами ДПТ та отримати необхідні додаткові консультації громадяни мають змогу особисто за адресою:                  м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 12, каб.19, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вільнянської районної державної адміністрації.

Строк ознайомлення – місячний термін з дня опублікування даного оголошення.

 1. Інформація про посадову особу відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства - головний архітектор району Вільнянської райдержадміністрації  Сосна О.І.

 1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення на сторінках районної газети ТОВ «Редакція газети «Дніпровські вогні» від 06.12.2017, за адресою: м. Вільнянськ,                     вул. Бочарова, 12.

 Згідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України              від 25 травня 2011 року за №555 (зі змінами) підставою для подання до Вільнянської райдержадміністрації пропозицій щодо вищевказаного детального плану території є Повідомлення про початок процедури його розгляду.

            Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

            повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

            юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

            власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

            представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

            народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, або подані після встановленого Вільнянською райдержадміністрацією строку, залишаються без розгляду.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, за адресою: м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 12.

 

 1. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо).

«Повідомлення про повторне проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів» 06.12.2017 опубліковано на сторінках районної газети ТОВ «Редакція газети «Дніпровські вогні».

Інформацію щодо детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, зокрема його графічні матеріали, розміщено на офіційному веб-сайті Вільнянської райдержадміністрації – www.vilnyansk-rda.gov.ua , також ознайомитися із матеріалами вищезазначеного детального плану території та отримати необхідні консультації і роз’яснення громадяни мають змогу особисто у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вільнянської райдержадміністрації.

Разом з тим, згідно листа ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» від 21.08.2017 № 59 інформація стосовно розміщення та функціонування кар’єру із збагачення і переробки каоліну та діяльності підприємства ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» періодично висвітлюється на сторінках у Facebook (https://www.facebook.com/ BiliaevskiyZbagachuvalnyjKombinat/), з якою мешканці громади можуть ознайомитися у будь-який час.

Про місце, дату та час проведення презентації зазначеного проекту детального плану території громаду району буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті Вільнянської райдержадміністрації – www.vilnyansk-rda.gov.ua та на сторінках районної газети ТОВ «Редакція газети «Дніпровські вогні».

 

Завантажити додатки