Порядок складання, подання запитів щодо надання публічної інформації в апараті Вільнянської райдержадміністрації

ІНФОРМАЦІЯ ПРО МІСЦЕ НАДАННЯ ФОРМ ЗАПИТІВ ТА ПРО СПЕЦІАЛЬНО ВІДВЕДЕНІ МІСЦЯ ДЛЯ РОБОТИ ЗАПИТУВАЧІВ З ДОКУМЕНТАМИ ЧИ ЇХ КОПІЯМИ

Запити щодо надання публічної інформації можуть бути подані до  райдержадміністрації в усній формі, в письмовій формі, по телефону, факсом, електронною поштою за вибором запитувача.

Письмові запити щодо надання публічної інформації та запити, що надсилаються електронною поштою або факсом, складаються у довільній формі, але обов’язково мають містити:

П.І.Б. (найменування для юридичної особи) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Відсутність у запиті або наявність у неповному обсязі інформації про запитувача, відповідно до частини 1 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» є підставою для відмови в наданні інформації, про що запитувачу письмово повідомляється у встановлений зазначеним законом термін.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення спеціальних форм, затверджених відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації.

Уповноваженим підрозділом з питань надання доступу до публічної інформації (надання публічної інформації) за запитами, адресованими голові районної державної адміністрації, першому заступнику, заступнику голови,  керівнику апарату райдержадміністрації, райдержадміністрації в цілому без зазначення конкретного адресата є загальний відділ апарату райдержадміністрації (каб. № 23).

Запити щодо надання публічної інформації у телефонному режимі, у письмовій чи усній формі, що подаються особисто в адміністративному будинку, в якому знаходиться райдержадміністрація (каб. № 23), приймаються у робочі дні протягом робочого часу (з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45) та  не приймаються протягом обідньої перерви (з 12:00 до 12:45), а також у дні офіційних державних свят та дні, що визначаються вихідними відповідно до чинного законодавства України.

Письмові запити щодо надання публічної інформації, надіслані поштою, які адресовані керівництву райдержадміністрації або райдержадміністрації в цілому без зазначення конкретного підрозділу чи посадової особи, отримують відповідальні працівники загального відділу.

Запити щодо надання публічної інформації за допомогою електронної пошти, які адресовані керівництву райдержадміністрації або райдержадміністрації в цілому без зазначення конкретного підрозділу чи посадової особи, надсилаються на спеціальну електронну адресу райдержадміністрації «Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.».

Запити щодо надання публічної інформації, які адресовані керівництву райдержадміністрації або райдержадміністрації в цілому без зазначення конкретного підрозділу чи посадової особи, у телефонному режимі приймаються та оформлюються відповідальним працівником загального відділу.

Запити на отримання інформації, які надійшли засобами факсимільного зв’язку, оформлюються і реєструються як запити, що надійшли поштою. Прийом факсограм здійснюється загальним відділом апарату райдержадміністрації.