Плани проведення та порядок денний засідань профільних дорадчих органів при голові райдержадміністрації

 

№ п/п

Найменування консультативно-дорадчого органу/ координаційної ради

ПІБ, посада відповідальної особи за координацію роботи консультативно-дорадчого органу

Контактний телефон відповідальної особи

1.

Постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян при голові райдержадміністрації

 

Остроух Юлія Миколаївна, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації

4-10-40

2.

Комісія з питань захисту прав дитини

 

Герман Світлана Володимирівна, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації

4-10-86

3.

Районна координаційна рада з питань розвитку підприємництва

 

Татаренко Лариса Борисівна, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

4-11-53

4.

Районна комісія з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

 

Ткаченко Людмила Олександрівна, заступник начальника управління, начальник відділу з питань праці та зайнятості управління соціального захисту населення райдержадміністрації

4-13-08

5.

Постійно діюча районна комісія з питань забезпечення дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері поводження з побутовими відходами

 

Саченко Алла Михайлівна, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

4-01-03

6.

Районна робоча група з питань розвитку природно - заповідного фонду

Секретарьова Юлія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

4-10-27

7.

Районна робоча група з організації проведення в районі заходу «Врожай 2017» 

Секретарьова Юлія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

4-10-27

8.

Районна робоча група з  розв’язання проблеми сезонної загибелі водних біоресурсів у Дніпровському водосховищі в межах Вільнянського району

Тихомирова Тетяна Миколаївна, в.о. начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

4-11-94

9.

Районна комісія з питань передачі внутрігосподарських меліоративних систем у комунальну власність

 

Шинкаренко Любов Григорівна, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

4-14-96

10.

Робоча група з питань проведення моніторингу стану обслуговування приміських і міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, які проходять по території Вільнянського району Запорізької області

Сосна Оксана Іванівна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства – головний архітектор району райдержадміністрації

4-17-72

11.

Конкурсна комісія з визначення суб'єктів господарювання на отримання фінансової підтримки для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства  

Середа Любов Миколаївна, головний спеціаліст – головний бухгалтер відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

4-10-27

12.

Комітет доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Сосна Оксана Іванівна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства – головний архітектор району райдержадміністрації

4-17-72

13.

Постійно діюча районна оперативна група з контролю за збереженням меліоративних систем і мереж водопостачання

Шинкаренко Любов Григорівна, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

4-14-96

14.

Районна комісія з проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання у сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин

Шинкаренко Любов Григорівна, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

4-14-96

15.

Робоча комісія з контролю за охороною та використанням лісового фонду

Секретарьова Юлія Сергіївна, головний спеціаліст-юрисконсульт відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

4-10-27

16.

Районна робоча група з питань поліпшення рівня розрахунків за спожиті енергоносії

Саченко Алла Михайлівна, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

4-01-03

17.

Робоча група з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Вільнянського району Запорізької області

Сосна Оксана Іванівна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства – головний архітектор району райдержадміністрації

4-17-72

18.

Районна комісія з питань визначення суми збитків, завданих об’єктам благоустрою внаслідок порушення законодавства

Саченко Алла Михайлівна, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

4-01-03

19.

Координаційної рада з організації шефства над військовими частинами Збройних Сил України та Національної гвардії України

Мороз Олександр Васильович, провідний інспектор з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації,

4-11-67

20.

Комісія з визначення відповідності паспортів маршрутів регулярних спеціальних перевезень умовам перевезень та розгляду порушень, допущених під час регулярних спеціальних перевезень

Саченко Алла Михайлівна, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

4-01-03

21.

Районна робоча група з питань впорядкування господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом

Чуча Анна Борисівна, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

4-11-53

22.

Рада оборони Вільнянського району

Мороз Олександр Васильович, провідний інспектор з питань мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації,

4-11-67

Примітка: плани та порядок денний відкритих засідань профільних дорадчих органів при райдержадміністрації просимо уточнювати у відповідальних посадових осіб.