До уваги мешканців району!

Відповідно до статті 4 «Гласність оцінки впливу на довкілля» Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» з метою своєчасного, адекватного та ефективного інформування громадськості Вільнянська районна державна адміністрація публікує «Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН».

Усі зауваження і пропозиції до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації за адресом: 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 72а, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (061)

224 70 32; 224 70 28, Бєляєва Оксана Вікторівна