Розпочато реформування системи інституційного догляду дітей

У Вільнянському районі розпочато І етап реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

Головне завдання на даному етапі роботи, яке стоїть перед органами влади – вивчення становища дітей для визначення потреби вразливих груп населення в освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послугах, формах альтернативного догляду дітей.

Відбулась міжвідомча робоча нарада за участю керівників Комунальних закладів «Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» та «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради, представників Павлівської та Петро-Михайлівської ОТГ,  Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вільнянської районної ради, управління соціального захисту населення, відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації.

Учасники наради обговорили та надали пропозиції щодо збору інформації про становище дітей в районі та об’єднаних територіальних громадах.

04.01.2018 Служба у справах дітей райдержадміністрації