ДІЄВІСТЬ КООРДИНАЦІЇ ДІЙ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НОРМАЛЬНИХ УМОВ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою координації дій державних органів та органів місцевого самоврядування району, спрямованих на забезпечення захисту населення, територій та майна, функціонування єдиної державної системи цивільного захисту населення під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Руденка відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено питання про стан організації заходів щодо забезпечення нормальної роботи об’єктів критичної інфраструктури, об’єктів життєзабезпечення населення та безпеки (евакуації) громадян  під час проведення навчань з цивільного захисту, запланованих на 18 травня 2018 року. Отже основну увагу присутніх було приділено питанням сталого забезпечення евакуації населення та функціонуванню районних служб цивільного захисту під час виникнення надзвичайних ситуацій. За результатами обговорення прийнято ряд рішень, спрямованих на забезпечення підготовки до навчання.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації