ОБІЗНАНІСТЬ У ПРАВІ Є ВИЯВОМ ЕЛЕМЕНТУ ЗАГАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ ЛЮДИНИ

Отримати безоплатну первинну правову допомогу  має право не лише громадяни України, а й іноземні громадяни, особи без громадянства, біженці, тобто усі особи, які перебувають під юрисдикцією України, – на цьому наголосила керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь під час наради з відповідальними працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату.

- Основною метою діяльності громадської приймальні Вільнянської районної державної адміністрації  є сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян органами виконавчої влади, належної реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу» – зазначила посадовець. Виконуючи основні завдання, покладені на діяльність громадської приймальні, створеної при райдержадміністрації,  відповідно до затвердженого графіку роботи, працівниками безкоштовно надаються консультації з правових питань. Важливе значення правової освіти в сучасному суспільстві зумовлюється тим, що право регулює найважливіші відносини між громадянами, установами, підприємствами та організаціями тощо, нерідко визначає поведінку особи в тій чи іншій ситуації. Обізнаність у праві є виявом елементу загальної культури людини, сприяє кращому використанню та захисту кожним своїх прав тощо.

Юридичний відділ апарату райдержадміністрації