В райдержадміністрації відбулася нарада щодо дотримання вимог інструкції з діловодства

04 січня в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату з питання дотримання вимог інструкції діловодства в районній державній адміністрації.

Перед присутніми виступила начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Остроух Ю.М., яка детально ознайомила присутніх з інструкцією та навела конкретні приклади організації електронного документообігу, які дають можливість технічного виконання контрольних документів.

Також на семінар-нараді було розглянуто порядок підготовки проектів розпоряджень голови райдержадміністрації та документування управлінської діяльності, порядок подачі нормативно-правових актів на державну реєстрацію

Підбиваючи підсумки наради керівник апарату райдержадміністрації Білоконь С.В. наголосила на тому, що в райдержадміністрації тримається на контролі ведення діловодства відповідно до вимог чинного законодавства.

По закінченні наради присутні задали ряд питань, на які доповідачі надали вичерпні відповіді та роз`яснення.

04.01.2018 Сектор з питань внутрішньої політики за зв`язків з громадскістю апарату райдержадміністарції