АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

У районній державній адміністрації за участі керівника апарату Світлани Білоконь та начальника відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Надії Кебич проведено семінар-навчання для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату на тему:«Деякі питання практичного застосування Закону України «Про державну службу» та інших нормативно-правових актів у сфері державної служби».

До розгляду були запропоновані питання, пов’язані з упровадженням Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», діяльністю місцевих державних адміністрацій в умовах оновленого законодавства України та децентралізації влади. У ході заходу було розглянуто низку актуальних питань, пов’язаних із проходженням державної служби, проведенням конкурсного відбору на зайняття посад державної служби; організацією професійного навчання державних службовців, новаціями в процедурі оцінювання результатів службової діяльності державних службовців; методикою складання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетенції державного службовця тощо. -В Законі України «Про державну службу» враховані кращі європейські стандарти та практики, проте основне завдання для державних службовців райдержадміністрації зробити так, щоб державні послуги надавалися якісно та ефективно, - зазначила Світлана Білоконь. Про алгоритм роботи з персоналом розповіла начальник відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Надія Кебич.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації