Робота другого пленарного засідання дванадцятої сесії Вільнянської районної ради сьомого скликання

05 січня у великій залі засідань районної ради відбулося друге пленарне засідання десятої сесії Вільнянської районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь: голова районної ради Андрій Салякін, голова райдержадміністрації Олександр Руденко, голови місцевих рад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій району.

До порядку денного другого пленарного засідання десятої сесії Вільнянської районної ради сьомого скликання включено розгляд проекту бюджету району на 2018 рік.

Депутати районної ради заслухали звіт начальника управління фінансів Вільнянської районної державної адміністрації Щеглової Олени Миколаївни.

Депутати прийняли рішення про затвердження бюджету Вільнянського району на 2018 рік.

Засідання сесії пройшло в діловому та конструктивному руслі.

05.01.2018 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації