В Новім році хай щастить!

05 січня 2018 року о 12-00 в приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулося свято «В Новім році хай щастить!».

В заході прийняли участь народні самодіяльні фольклорні колективи «Богатиряни» - керівник Марія Пономаренко, «Вечорниці» - керівник Віктор Алєйніков, «Журавка» - керівник Яків Ганошенко; народний аматорський шоу-балет «Форс» - керівник Валентина Соловйова, солісти КУ «Вільнянський РБКД» ВРР Ніна Кагадєй, Тетяна Охріменко, Світлана Романенко та учасники художньої самодіяльності Новософіївського СБД Людмила Тандура, Ольга Шапар, Людмила Пелех.

Святкову програму підготувала та провела студентка - практикантка ІV курсу Мелітопольського училища культури Юлія Солодовник. В святковій залі лунали новорічні, різдвяні пісні, колядки та щедрівки, учасники колективів весело грали в цікаві ігри, танцювали та відпочивали.

09.01.2018 Відділ культури і туризму райдержадміністрації