НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: ОБСТЕЖЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЛІТНЬОЇ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів чергову нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. Одним з основних питань, що розглядалися на нараді, були: підготовка до проведення літньої оздоровчої кампанії влітку 2018 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення дітей та підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах відпочинку та оздоровлення.

В першу чергу, голова райдержадміністрації вказав на необхідність  звернути увагу на залучення до перебування в літніх мовних таборах при загальноосвітніх закладах району дітей що потребують особливої уваги: дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних, багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей батьки яких проходять службу в зоні проведення АТО, талановитих та обдарованих дітей, дітей – переможців, лауреатів, дипломатів олімпіад, творчих конкурсів,спортивних змагань, тощо. Заступнику голови райдержадміністрації Оксані Степаненко надано доручення взяти під особистий контроль стан підготовчої роботи стосовно дотримання в таборах санітарно-гігієничних умов та проти епідеміологічних заходів; забезпечення безпечного перебування дітей в пришкільних та стаціонарних таборах району «Веселка», «Маяк», «Славутич». Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлані Балабановій надано доручення щодо забезпечення належного формування бази дітей для оздоровлення та відпочинку дітей в стаціонарних таборах області, в таборі «Артек»; своєчасне придбання путівок та організацію підвозу дітей до місць оздоровлення та відпочинку. За підсумками наради надано доручення начальнику відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Оксані Сосні забезпечити  належну роботу районної комісії з обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення та  підходів до залізничних переїздів;  відобразити в актах результати обстеження та надати їх до 23.05.2018 до Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації. На нараді обговорено ряд інших питань що стосується належної роботи інфраструктур району.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації