КРАСА ДИТЯЧИМИ РУКАМИ

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Цей день у світі вперше почали відзначати у 1950 році. Життя дітей у наш час не у всіх країнах однакове. Громадянські війни та збройні конфлікти і надалі змушують страждати дітей багатьох країн.

Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці – як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства. Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. У комунальній установі «Вільнянський районний краєзнавчий музей» Вільнянської районної ради оформлено виставку «Краса дитячими руками», на якій свої творчі роботи представили вихованці Матвіївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст. До уваги відвідувачів виставки – вироби різних видів мистецтва. Юні художники у своїх картинах показали красу і неповторність рідного краю, а також зобразили свої творчі фантазії. Серед представлених виробів – м'які іграшки, роботи з природного матеріалу, паперова пластика, сувеніри з бісеру та стрічок, вишивка та аплікація. Ознайомтесь з творчістю маленьких майстрів, відчуйте тепло дитячих рук і щирість почуттів. Виставка присвячена Міжнародному дню захисту дітей, вона працюватиме до 10 липня 2018 року.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації