КОМІСІЙНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

З метою підвищення стану безпеки руху через залізничні переїзди, попередження транспортних подій або інших надзвичайних ситуацій та поліпшення організації обслуговування і утримання залізничних переїздів з автобусним рухом, які не перебувають у власності залізниці, відповідно до Графіку роботи комісії з обстеження залізничних переїздів з автобусним рухом, які не перебувають у власності залізниці, 23.05.2018 року на території Вільнянського району проведено весняне комісійне обстеження залізничних переїздів ПАТ «Янцівський гранітний кар’єр», що розташовані смт. Кам’яне та автодорога від М-18 Кам’яне – Новософіївка.

Комісійне обстеження вищезазначених залізничних переїздів відбулося за участі членів комісії з обстеження залізничних переїздів, представників підприємства ПАТ «Янцівський гранітний кар’єр», Вільнянського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, Дружелюбівського сільського голови, Кам’яного селищного голови, начальника відділу містобудування архітектури та житлово-комунального господарства - головного архітектора району Вільнянської районної державної адміністрації.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації