Україна колядує, колядує вся земля

06 січня 2018 року в селі Максимівка відбулося театралізоване дійство «Вертеп». Коли зійшла перша зірка учасники художньої самодіяльності Максимівського сільського будинку культури, переодягнені за народними звичаями вирушили з привітаннями, колядками, піснями, танцями сповіщали людей про народження Ісуса Христа.

В дійстві були задіяні 7 учасників театрального гуртка: Коза, Поводир, Українка, Янгол, Циганка, Чорт і Смерть з косою, кожен з них артистично виконував свою роль і, як ведеться, добро перемогло зло.

06 січня 2018 року працівники та учасники художньої самодіяльності Матвіївського сільського центру культури та дозвілля з обрядовим дійством «Вертеп» привітали жителів села Матвіївка з Різдвом Христовим.

07 січня 2018 року з 18.00 учасники художньої самодіяльності Широкого сільського будинку культури провели святкове дійство «Різдво у кожну хату!». Герої обрядового свята ходили по домівкам, співали колядки, вітали людей з Різдвом Христовим!

07 січня 2018 року учасники народного самодіяльного фольклорного колективу «Вечорниці» заспівали колядки для жителів села Кам’яного. В першу чергу відвідали сім’ї  хворих, малозабезпечених, учасників АТО, переселенців, а також привітали зі святом Різдва Христова підприємців та фермерів.

07 січня 2018 року в с. Московка відбулося театралізоване дійство «Святе Різдво», в якому прийняли участь колективи художньої самодіяльності Московського сільського будинку культури.

09.01.2018 Відділ культури і туризму райдержадміністрації