УВАГА! ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У РЕЖИМІ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ПРОКУРОРОМ ОБЛАСТІ

Право на звернення є найважливішим конституційно-правовим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян. Тому забезпечення всебічного та об’єктивного розгляду звернень громадян, поновлення законних прав та інтересів громадян на сучасному етапі є одним із пріоритетних завдань органів прокуратури України. Ефективним інструментом реалізації права громадян на звернення до органів прокуратури для реального поновлення їх порушених прав, у тому числі через неефективність роботи місцевих прокуратур, залишається звернення громадян на особистому прийомі до керівництва прокуратури області.

Ураховуючи актуальність питання захисту прав громадян, передусім, у віддаленій сільській місцевості, прокурором області затверджено графік прийомів громадян у відділах місцевих прокуратур сільської місцевості в режимі відео конференції на поточний рік. Відповідно до графіку прийом громадян в режимі відео конференції буде здійснюватись у приміщеннях Вільнянського, Оріхівського, Пологівського, Гуляйпільського, Новомиколаївського відділів Токмацької місцевої прокуратури кожний четвертий понеділок місяця о десятій годині. Найближчий прийом в режимі відео конференції відбудеться 25.06.2018 року.

У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто, громадяни можуть заздалегідь записатись на прийом, повідомивши свої дані та суть питання за телефонами Токмацької місцевої прокуратури (278) 2-23-07 та Вільнянського, Оріхівського, Пологівського, Гуляйпільського, Новомиколаївського відділів Токмацької місцевої прокуратури (243) 4-10-90, (6141) 4-32-52, (265) 2-29-33, (245) 4-11-47, (244) 9-36-98 відповідно.

Для спілкування з прокурором області в режимі відео конференції, в день прийому необхідно зі зверненням з’явитись до відповідного відділу місцевої прокуратури при собі мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу.

За матеріалами прокуратури Запорізької області