ОФІЦІЙНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ-ВПЕВНЕНІСТЬ У ЗАВТРАШНЬОМУ ДНІ

Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення. Погодившись на роботу без офіційного оформлення, працівники ризикують залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії. Під головуванням голови райдержадміністрації  Олександра Руденка відбулось чергове засідання  районної  комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, яке було спрямоване на розв’язання проблем зайнятості та легалізації трудових відносин.

На засідання комісії запрошувалися керівники сільгосптоваровиробників, підприємств, установ та організацій району на яких спостерігається мінімізація заробітної плати та кількості найманих працівників. Під час спілкування з запрошеними, керівництвом району та членами комісії було наголошено на необхідності підвищення заробітних плат працівникам та збільшення кількості працюючих. Разом з тим, керівників підприємств було попереджено, що у разі не дотримання взятих ними зобов’язань інформація буде передана до контролюючих органів для подальшого вжиття більш суворих заходів впливу.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації