В ПОЛОНІ У ПІСЕНЬ

25 квітня 2018 року в глядацькій залі комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради зібралися шанувальники пісні. Саме для них народний аматорський вокальний ансамбль «Вільняночка» влаштував справжнє пісенне свято – звітний концерт колективу. «Вільняночка» виконала пісні сучасних композиторів, на військову тематику, а також українські народні пісні.

Пісенні композиції прозвучали у виконанні тріо, солістів ансамблю, підготовчої групи – вокального ансамблю «Віночок», керівник Тетяна Охріменко, виконавця військово-патріотичних пісень Петра Бондарєва, а також пісні у супроводі вокально-інструментального ансамблю «Динаміт», керівник Валерій Охріменко. Концерт пройшов у теплій, дружній атмосфері під схвальні оплески глядачів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації