ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

29.05.2018 у кабінеті голови райдержадміністрації (м. Вільнянськ, вул.Бочарова,12) за участі посадових осіб райдержадміністрації та представників розробника  проекту детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Солоненської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населеного пункту, ТОВ «АРХРОЗВИТОК», а також представників інвестора відбулася робоча нарада щодо розгляду письмових пропозицій громадськості, які надійшли до райдержадміністрації у рамках проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Солоненської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населеного пункту.

Нараду відкрив та провів голова районної державної адміністрації Олександр Руденко. Під час проведення зазначеної робочої наради посадовими особами райдержадміністрації спільно з представникам розробника вказаного проекту містобудівної документації ТОВ «АРХРОЗВИТОК» були розглянуті усі 78 звернень жителів села Солоне (2 з яких колективні), що надійшли до райдержадміністрації у визначений термін, у рамках проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Солоненської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населеного пункту. Окремо було зосереджено увагу на питаннях найбільш вразливих для жителів села Солоне.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації