ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ВІЛЬНЯНЩИНИ

26 травня 2018 року у місті Запоріжжя пройшов Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Барвиста Хортиця», на який з'їхалися хореографічні колективи з різних областей і міст нашої країни. Демонстрували танцюристи свої таланти в кількох номінаціях і в різних вікових категоріях. До складу журі ввійшли провідні хореографи і діячі культури.

В конкурсній програмі  прийняв участь народний аматорський танцювальний колектив «Веселка» (керівник Тетяна Беспала) комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради.  Члени журі фестивалю звертали увагу на високий рівень виконавської майстерності, творчий підхід та індивідуальність виконавців,  реалізація задуму танцювальної постановки, артистизм та сценічну культуру, якість та відповідність фонограми, естетику сценічного одягу.

Отже, колектив «Веселка» зайняв два ІІІ місця, а керівник Тетяна Беспала була відзначені подякою «За оригінальність хореографічної постановки». Всі учасники були нагороджені дипломами та медалями фестивалю, отримали море оплесків та гарні враження.

З 27 по 30 травня в Кирилівці пройшов перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Кирилівка-фест». Творчі колективи та виконавці з різних куточків України зібралися показати свою майстерність. Наш район представляла солістка дитячого вокального ансамблю «Каприз» комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради Марія Могильова, керівник Тетяна Охріменко.

28 травня відбулося офіційне відкриття на головній площі Кирилівки. Всі учасники фестивалю святковою ходою, в своїх яскравих костюмах, під музичні композиції духовного оркестру з м. Мелітополь, крокували до площі головною вулицею селища. На площі всіх з початком свята привітали члени журі конкурсу, до складу якого ввійшли провідні діячі культури і мистецтва.

Серед такої великої кількості насправді талановитих конкурсантів вибрати кращих було нелегко. Маша Могильова стала Дипломантом конкурсу, отримала Диплом та медаль, а також гарні спогади про тепле море та яскраве сонце Кирилівки.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації