ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади, питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі.

Голова районної державної адміністрації Олександр Руденко провів чергове засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядок денний було винесено 4 питання, у тому числі:  звіт керівника апарату райдержадміністрації про проведення особистих прийомів громадян та опрацювання звернень громадян за 5 місяців 2018 року, про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом січня - травня 2018 року.

Члени комісії також розглянули проблемні питання щодо організації роботи зі зверненнями громадян та системних питань, з якими зверталися громадяни до райдержадміністрації протягом травня 2018 року.

Увагу присутніх знову було акцентовано на необхідності першочергового вирішення проблем, з якими звертаються громадяни пільгових категорій та які потребують соціального захисту та підтримки.

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко звернув особливу увагу на покращенні забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, на необхідності проведення аналізу порушених у зверненнях громадян питань й оперативного їх вирішення. Наголосив на поліпшенні якості підготовки відповідей на звернення з роз’ясненням положень чинного законодавства.

Керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь підкреслила, що об’єктивний розгляд, максимальне вирішення питань, що порушують громадяни у зверненнях, залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Вільнянської райдержадміністрації. Адже листи та інші звернення є показником довіри населення до влади. Люди шукають підтримку і сподіваються на вирішення проблем. Звичайно, що все і одразу вирішити неможливо. Проте посадові особи Вільнянської районної державної адміністрації кожному зверненню приділяють увагу і шукають шляхи вирішення проблем. Тому що через реалізацію своїх прав на звернення до органів влади, громадяни України можуть і повинні отримувати підтримку влади з життєво важливих питань.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації