ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО В КРАЇНІ КАЗОК

01 червня 2018 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулося театралізоване свято «Щасливе дитинство в країні казок» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

Зала була заповнена юними глядачами - дітьми, що відвідують літні табори Вільнянських ЗОШ № 1 та № 2.

З вітальними словами та подарунками до дітей звернулися начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександр Крамаренко та депутат Вільнянської районної ради Тетяна Дончик.

Завідувач сектору культурно-масової та дозвіллєвої діяльності дітей Катерина Марченко разом з вихованцями театрального гуртка «Барвінок» Анною Півоваровою, Яною Зубковою та Веронікою Пономаренко запросили дітей в цікаву подорож до Країни Знань. Діти з задоволенням брали участь в іграх та конкурсах, відгадували загадки, сміялися та аплодували.

Відбувся звіт дитячої художньої самодіяльності, який перетворився в справжнє свято дитинства, талантів та веселкових фарб, а на сцені звучали пісні у виконанні солістів дитячого вокального ансамблю «Каприз».

За ініціативою відділу агропромислового розвитку Вільнянської районної державної адміністрації у районі проведений конкурс для дітей пришкільних таборів «Намалюй свою мрію». Цей творчий конкурс направлений на виховання послідовників справи в сільському господарстві, забезпечення свідомих кадрів на селі та виховання в кожній дитині любові до праці, справи, землі. Переможці художнього конкурсу під час свята були нагороджені грамотами.

Талановиті діти – солісти дитячого вокального ансамблю «Каприз» також отримали грамоти за сценічну майстерність та активну участь у творчому житті міста, району, області.

Всі – і маленькі артисти, і глядачі – отримали позитивний заряд емоцій та гарний літній настрій!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації