РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ПРАВО ГРОМАДЯН НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» загальним відділом апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації за 5 місяців 2018 року.

Протягом січня – травня 2018 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 30 запитів (22 – письмових, 8 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів 23 запити надійшло від фізичних осіб, 6 запитів – від юридичних осіб, 1 – від об’єднань громадян. У запитах ставились питання про надання доступу до такої інформації:

- про надання належним чином завірених копій розпоряджень голови райдержадміністрації;

- про надання інформації про детальний розклад руху приміського транспорту в межах Вільнянського району та схеми руху і тарифи на проїзд у громадському транспорті;

- про надання інформації про преміювання кожного працівника  у 2014-2017 роках;

- про надання інформації щодо коштів, виділених у 2017 році на потреби пацієнтів нефрологічного профілю, розпорядника цих коштів, фінансування вказаних заходів, кількість хворих нефрологічного профілю, виділення коштів на 2018 рік, відшкодування дорожніх витрат;

- про надання інформації щодо житлового будівництва у Вільнянському районі.

29 запитів про надання публічної інформації було вчасно задоволено, на 1 – надана відмова.

На підставі норм частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 1 запит надіслано для розгляду належним розпорядникам інформації. Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у такому запиті  надані роз’яснення щодо права запитувача на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.

Питання доступу до публічної інформації обговорюється на оперативних нарадах керівника апарату райдержадміністрації С.В.Білоконь з керівниками секторів та відділів апарату райдержадміністрації.

Загальним відділом апарату Вільнянської райдержадміністрації постійно ведеться робота щодо удосконалення організації виконання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації