ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ НА ВІЛЬНЯНЩИНІ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Це одне з найдавніших міжнародних свят.

З нагоди свята фахівцями Вільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Вільнянським районним відділом з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та ЮП ПД Вільнянського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області проведено зустріч з неповнолітніми, які мають проблеми із законом. З учасниками проведено бесіду щодо основних прав та обов’язків, які закріплені законодавством, переглянуто відеолекторії, які мотивують до формування відповідального ставлення за власні вчинки та поведінку. Завершився захід грою «Підпорядкування інструкціям», яка нагадала учасникам як важливо уважно виконувати та дотримуватися правил, а також підняла настрій усім присутнім.

З нагоди святкування Дня захисту дітей фахівець із соціальної роботи Вільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівники сільських будинків культури смт. Кам’яне та с. Новософіївка підготували та провели день веселих розваг «Щасливе дитинство».

Для дітей були проведені конкурс загадок, рухливі ігри, музичні руханки, майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки та розмальовування гіпсових фігурок, конкурс малюнків на асфальті «Моя мрія».

А учасники художньої самодіяльності піднімали настрій виконанням веселих дитячих пісень.

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати їх права, щоб вони росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Вільнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді