ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР РУДЕНКО ПРОВІВ ЧЕРГОВУ ІНФОРМАЦІЙНО-ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ

04 червня 2018 року на черговій нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації поінформовано про виконання заходів з нагальних питань життєдіяльності району.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Олександр Руденко надав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Олександру Крамаренку – начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації: провести аналіз закінчення навчального року та скласти план заходів з підготовки до нового навчального року, зокрема, щодо ремонту шкільних автобусів, стану систем опалення, газових котелень, обладнання приладами дистанційного обліку газу, виконання поточних ремонтів приміщень загальноосвітніх закладів району. Надати пропозиції щодо впровадження  в районі інклюзивного навчання.

Світлані Балабановій – начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації: провести зустріч з учасниками  АТО щодо роз’яснення положення відшкодування пільгового проїзду в громадському транспорті; забезпечення постійного контролю за виконанням заходів по оздоровленню дітей пільгових категорій.

Надано доручення щодо проведення в районі операції «Врожай – 2018», з вирішення окремих земельних питань; підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 р.р. та інше.

Нарада пройшла в діловому та конструктивному руслі.

Організаційного відділ апарату райдержадміністрації