ЩОТИЖНЕВІ СЕМІНАРИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО БЕЗОПЛАТНІЙ ПРАВОВІЙ ДОПОМОЗІ У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ

Вільнянська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості спільно зі соціальним партнером - Вільнянським бюро правової допомоги, провели семінар з юридичних питань для безробітних громадян.

Співробітник Вільнянського бюро правової допомоги Ольга Яковлєва розповіла про послуги, які надаються в бюро на безкоштовній основі, надала перелік особливо актуальних серед громадян питань та поділилася досвідом їх практичного вирішення.

Нагадаємо, що отримати безкоштовну консультацію від спеціалістів Вільнянського бюро правової допомоги можна за адресою: Вільнянськ, вул. Бочарова, 5, або за телефоном 06143 4 00 23