ПЕРЕВІРЕНО ДИТЯЧІ ОЗДОРОВЧІ ЗАКЛАДИ РЕГІОНУ НА ГОТОВНІСТЬ ДО ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Запорізької області відкрили літній сезон. За даними Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, цього року на оздоровлення дітей передбачено кошти в сумі 132 млн. грн., зокрема з обласного бюджету - близько 30 млн. грн.; місцевих бюджетів - майже 24 млн. грн.; позабюджетні надходження - 78 млн. грн.

Перед початком оздоровчої кампанії представниками обласного та місцевих оперативних штабів здійснено моніторингові обстеження дитячих таборів «Салют», «Ім. Гагаріна», «Меотида» Приморського району, а також  дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Лазурний», «Райський куточок», «Червона гвоздика», «Аіст», «Факел - 1», «Факел-2», розташованих на території м. Бердянськ.

До моніторингових обстежень долучилися представники Міністерства соціальної політики України та Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації. У ході перевірок були проведені засідання оперативних місцевих штабів у Бердянській та Приморській міських радах, де були надані рекомендації щодо проведення заходів оздоровчої кампанії влітку 2018 року в Запорізькій області відповідальним за питання організації оздоровлення дітей працівникам.

Зазначимо, що у Запорізькій області коштом усіх джерел фінансування в цьому році планується оздоровити не менше 138 тисяч дітей шкільного віку, що становить 82,5% від їх загальної чисельності. Загалом упродовж оздоровчої кампанії планують свою роботу 34 позаміських дитячих заклади оздоровлення та відпочинку в області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА