ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З метою збереження автомобільних доріг загального користування на території Вільнянського району на період підвищення температури повітря, райдержадміністрація інформує про визначення Службою автомобільних доріг у Запорізькій області місць тимчасового відстою транспортних засобів на дорогах загального користування.

У Вільнянському районі на автодороги М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта  такими місцями є:

• км 264 поворот на с.Петро-Михайлівка;
  • км 273 поворот на с. Андріївка;
  • км 275 с. Михайлівка.

Також на км 264 зазначеної автодороги (поворот на с. Петро-Михайлівку) найближчим часом Управлінням Укртрансбезпеки буде здійснюватися габаритно-ваговий контроль за рухом великовагових транспортних засобів.

Крім цього Службою автомобільних доріг у Запорізькій області встановлені відповідні дорожні знаки, що інформують водіїв про введення обмежень у русі вантажних транспортних засобів у період підвищення температури повітря.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації