РОЗРОБЛЕНО КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ ЩОДО БОРОТЬБИ З КАРАНТИННИМИ РОСЛИНАМИ

У зв’язку з розповсюдженням карантинних рослин і бур’янів та з метою зменшення негативного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення, головою райдержадміністрації видано розпорядження «Про проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур’янами та несвоєчасним покосом трав у 2018 році».

Створено робочу групу з питань проведення комплексу заходів щодо боротьби з карантинними рослинами, бур’янами та несвоєчасним покосом трав та затверджено її склад.

Розроблено та затверджено план заходів  щодо локалізації та ліквідації карантинних рослин та бур’янів на території Вільнянського району протягом вегетаційного періоду.

З метою локалізації та ліквідації карантинних рослин та бур’янів на території Вільнянського району протягом вегетаційного періоду робочій групі надано доручення: довести до відома землевласників, землекористувачів інформацію про необхідність постійного проведення заходів щодо боротьби з карантинними рослинами та бур’янами залучати керівників органів місцевого самоврядування до проведення перевірок територій на заселеність карантинними рослинами та бур’янами.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації