ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР РУДЕНКО ПРОВІВ ЧЕРГОВУ ІНФОРМАЦІЙНО-ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ

11 червня 2018 року на черговій нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації поінформовано про виконання заходів з нагальних питань життєдіяльності району.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Олександр Руденко надав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Олександру Крамаренку – начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації: надати інформацію щодо фінансових затрат з підготовки котелень загальноосвітніх закладів району до опалювального сезону 2018/2019 років; забезпечити постійний контроль за цільовим використанням коштів субвенцій, які виділяються навчальним закладам району.

Світлані Балабановій – начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації:  забезпечити  виконання заходів по оздоровленню дітей пільгових категорій; перевезення дітей до місць оздоровлення та до місць постійного проживання.

Тетяні Тихомировій – в.о. начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації: забезпечити протягом тижня: проведення виїзної наради на території Антонівської сільської ради з питань використання земель колективної власності (пасовищ); зустрічі з представниками громади Михайло-Лукашівської сільської ради щодо користування водоймами (ставками) які знаходяться на території ради; проведення в районі операції «Врожай – 2018».

Нарада пройшла в діловому та конструктивному руслі.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації