СПІВПРАЦЯ РАЙОННИХ СЛУЖБ – ЗАПОРУКА СТАБІЛЬНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТЕРИТОРІЇ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів нараду з керівниками правоохоронних органів та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань соціально-політичної та оперативної ситуації в районі.

Присутні керівники доповіли про основні завдання, виконання яких спрямовано на забезпечення стабільної суспільно-політичної та соціальної ситуації в районі, забезпечення охорони громадського порядку, зокрема: стан криміногенної ситуації в районі, стан справ на автомобільних сполученнях, проведення інформаційної кампанії щодо залучення громадян до військової служби за контрактом.

Начальник Вільнянського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області Сергій Андрієнко доповів про виникнення та ліквідацію надзвичайних ситуацій у Вільнянському районі протягом минулого тижня.

Олександр Руденко наголосив на необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті, а також під час проведення жнивної кампанії.

Також голова райдержадміністрації звернув увагу на необхідності залучення усіх наявних ресурсів для збереження стабільної життєдіяльності території.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації