ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПРИЗНАЧЕННЯМ ГРОМАДЯНАМ УСІХ ВИДІВ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ТА ПІЛЬГ

В районній державній адміністрації відбулося чергове засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з призначенням громадянам усіх видів державної соціальної допомоги та пільг.

Під час засідання були заслухані заяви громадян з приводу призначення житлової субсидії, державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільгам за місцем фактичного проживання.

Комісія створена для вирішення питань, виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї та потребують індивідуального розгляду. Рішення комісії забезпечує платоспроможність громадян щодо сплати житлово-комунальних послуг, покращення матеріального стану сімей, які мають малолітніх дітей.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації