ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ В РАЙОНІ ЗАХОДУ «ВРОЖАЙ - 2018»

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Руденка відбулася нарада з сільськими головами та головами об’єднаних громад району щодо проведення  заходу «Врожай 2018».

У нараді взяли участь в.о. начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Тихомирова та спеціалісти - землевпорядники органів місцевого самоврядування району.

Під час наради були обговорені організаційні питання проведення заходу та затверджено графік обстежень районною робочою групою з організації проведення в районі заходу «Врожай - 2018» земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

По завершенню наради всі присутні отримали доручення та рекомендації щодо подальшої роботи.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації