ОДНІЄЮ З НАЙЕФЕКТИВНІШИХ ФОРМ ДІАЛОГУ ВЛАДИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ Є ОСОБИСТІ ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН

З метою реалізації конституційного права громадян на звернення, передбаченого статтею 40 Конституції України, врегульованого Законом України "Про звернення громадян" головою райдержадміністрації Олександром Руденком проведено особистий прийом громадян. Відтак, з різними проблемними питаннями на прийомі у керівника побували мешканці М-Лукашівської, Московської, Солоненської сільських рад району. Питання, які порушували перед районною владою стосувалися транспортного забезпечення між райцентром та населеними пунктами, спірного землекористування, сприяння у вирішенні питання приватизації земельної ділянки.

Усім заявникам надано роз’яснення щодо порушених ними питань. За результатами  особистого прийому головою райдержадміністрації надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення проблемних питань.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації