ЗДОРОВ’Я – ЦІННІСТЬ НАШОГО ЖИТТЯ

Літні канікули – улюблена пора кожного школяра. Це чудова можливість весело та цікаво провести час: вирушити на відпочинок, розширити коло друзів, більше уваги приділяти своїм захопленням. Для школярів організовується багато цікавих заходів, серед яких і тренінг «Здоров’я – цінність нашого життя», проведений спеціалістами Вільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей райдержадміністрації у Центрі дитячої та юнацької творчості. Мета даного заходу – закріпити знання учнів про такі важливі поняття як «здоров’я», «здорова людина», «здоровий спосіб життя», провести профілактику шкідливих звичок.

Тренінг проходив у формі жвавої бесіди. Школярі із задоволенням ділилися своїми думками стосовного того, що таке здоров’я, що йому шкодить, як його зберегти. Багато позитивних емоцій викликало завдання намалювати «здорову» і «нездорову» людину. Шедеври юних художників не залишили сумнівів, що вони добре ознайомлені з порушеною проблемою і знають як дбати про своє здоров’я. Проведення заходу не обійшлося без ігор. Дітлахам було запропоновано розповісти про свої захоплення та у яке явище природи, тварину та кіно-або мультперсонажа вони хотіли б перетворитися. Різноманітні варіанти перетворення викликали щирий сміх. На завершення всі разом розгадували загадки, щоб ще раз закріпити знання про здоровий спосіб життя. У результаті учасники заходу зробили головний висновок, що здорова людина – це така людина, яка життєрадісно й охоче виконує обов’язки, покладені на неї життям, і повністю реалізує свої фізичні й розумові здібності.

Вільнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді