ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ТА РАЙОНУ!

Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» щороку 22 червня на території України проводяться жалобні заходи на вшанування пам’яті тих, хто поклав свої життя на вівтар перемоги. Усі заходи цього дня спрямовані на консолідацію суспільства, подальший розвиток порозуміння і примирення між усіма учасниками Другої світової війни, виховання шанобливого ставлення до ветеранів війни, борців за незалежність України, жертв нацистських та сталінських переслідувань, вшанування пам’яті загиблих, донесення до широких кіл громадськості інформації про визначний внесок України у перемогу Антигітлерівської коаліції та жертовність нашого народу.

У зв’язку з цим, 22 червня 2018 року о 09.45 на Меморіалі Слави м.Вільнянськ відбудеться мітинг скорботи за участі представників трудових колективів, громадськості та патріотично налаштованих громадян.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації