В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ ДО 22-Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

День Конституції України відзначається щорічно і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни. З метою належної організації підготовки та проведення заходів з нагоди 22-ї річниці Конституції України, голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів організаційну нараду за участі начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників районних служб. Присутні розглянули План районних заходів щодо підготовки та відзначення у 2018 році 22-ї річниці Конституції України, визначили відповідальних виконавців за окреслили коло завдань, виконання яких дозволить провести відповідні тематичні заходи на високому організаційному рівні.

З нагоди Дня Конституції України на території району заплановано проведення ряду тематичних та інформаційних заходів: урочисті збори за участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських діячів, церемонії покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення, місць поховань жителів району, які загинули у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України під час проведення Антитерористичної операції. Також на території району буде проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на єднання суспільства, зміцнення громадянського взаєморозуміння у питаннях національної історії, встановлення демократичної держави, донесення до широкої аудиторії інформації про історію конституціоналізму в Україні, основні напрямки удосконалення Конституції України, напрацювання у сфері конституційної реформи. Особливу увагу голова райдержадміністрації звернув на необхідність проведення заходів із вшанування пам’яті видатних діячів українського державотворення, а також тих, хто загинув у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також залучення максимально можливої національної символіки.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації