ХАЙ В ДУШІ ПАЛАЄ ПАМ’ЯТІ ВОГОНЬ

22 червня  – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. З метою гідного вшанування всіх учасників трагічних подій Другої світової війни проведено мітинг скорботи «Хай в душі палає пам’яті вогонь».

Вогонь Другої світової  війни бушував на території  України 1225 днів. Ми сумуємо за всіма, хто віддав своє життя у цій війні. Вічна пам'ять про синів і дочок, які не повернулися з поля бою, пожертвували своїм життям заради життя на землі вшанована хвилиною мовчання. Керівництвом району та міста, ветеранами та жителями покладено квіти до Меморіалу Слави.

Ми свято бережемо місце, де панує вічний спокій, і вклоняємось дорогим могилам наших співвітчизників. Пам'ять всім борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників.

Відділу культури і туризму райдержадміністрації