ВІТАННЯ ГОЛОВИ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДПРА РУДЕНКА З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Шановні державні службовці!

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни. Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Запорукою успішного виконання намічених цілей є Ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям. Сьогодні, у нелегкий для України час, ми повинні об’єднати свої зусилля в єдиному прагненні забезпечити дотримання прав і свобод громадян, чесно  і самовіддано служити українському народові. Бажаю всім Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

голова райдержадміністрації Олександр Руденко