"СВІТ КАЛИНОВОГО УЗОРУ"

23 червня 2018 року на площі Фестивальній в м. Вільнянську проведено ІI Регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва «Світ калинового узору». Свято краси створили Вільнянцям народні майстри ужиткового мистецтва, які з радістю ділилися з глядачами своїми уміннями, працювала виставка продаж лікарських трав, майстер клас по гончарству провів майстер декоративно-прикладного мистецтва м. Запоріжжя Олег Павлік.

Свої роботи на виставці представили народні умільці любительського об’єднання «Вишиванка» КУ «Вільнянський РБКД» ВРР, майстри міста Вільнянська та Вільнянського району, а саме: Кам’яної селищної ради, Новогупалівської сільської ради, Солоненської сільської ради, Павлівської ОТГ. На наш фестиваль завітали майстрині та учасники художньої самодіяльності з Пологівського району, з Малотокмачанки Оріхівського району, міста Запоріжжя.З привітальними словами до майстрів та глядачів звернулися голова Вільнянської районної ради  Андрій Салякін та Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко.Під час проведення фестивалю відбувся великий концерт за участю кращих колективів міста, району та гостей. Пісні про вишиванку, рідну країну, кохання, жартівливі українські народні пісні прозвучали у виконанні: солістів дитячого вокального ансамблю «Каприз», вокального ансамблю «Віночок», народного аматорського фольклорного колективу «Журавка», народного аматорського фольклорного колективу «Вечорниці». Гарячими оплесками зустріли вільнянці солістку клубу села Івана Франко Пологівського району  Вікторію Плетінь та гурт «Спецефект» Малотокмачанського сільського будинку культури Оріхівського району.На знак високої майстерності, невтомної праці народних умільців, всі  учасники фестивалю отримали подяки та сувеніри.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації