З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 червня в Україні відзначається державне свято - День Конституції України. Цього дня у 1996 році на ранковому засіданні Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни - першу Конституцію незалежної української держави. З нагоди вказаної події на території Вільнянського району проходить чимало просвітницьких, інформаційних та урочистих заходів. З метою ідейно-змістового наповнення відповідних заходів 25 червня 2018 року у райдержадміністрації відбулося засідання за «круглим» столом під заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко.

Присутні обговорили одне з головних завдань, забезпечення виконання якого є неухильним під час проведення районних заходів – донесення до суспільства інформації про сучасний стан дотримання конституційних прав і свобод людини в Україні, об’єктивну необхідність конституційної модернізації. Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Олена Зіменко свою доповідь побудувала в контексті історичного екскурсу в минуле та тлумаченні  основних норм Конституції України, спрямованих на становлення демократичної держави. Посадовець звернула увагу на необхідності формування правової культури у сучасному суспільстві, виховання громадської свідомості та поваги до Основного Закону України. На завершення заходу Оксана Степаненко звернула увагу на необхідності проведення заходів із громадського обговорення форм та способів проведення децентралізації влади, адміністративно-територіальної реформи, об’єднання територіальних громад.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації