ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР-НАЙВАЖЛИВІШИЙ КРОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Ось і настали ці дні – дні прощання з рідною школою. Попереду незвідана даль. Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці, протоптана стежка по знайомим класам, розумні настанови мудрих вчителів… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішим і дорожчим? Випускникам району випала доля жити у час глибинних змін, коли визначальними стали освіченість та інтелект, творчість і талант. Незважаючи на труднощі сьогодення, кожен із 158 випускників закладів освіти району здобув міцні знання.

5 учнів закладів загальної середньої освіти міста Вільнянська (Вільнянські ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, №3, гімназія «Світоч») здобули 5 медалей (2 золоті, 3 срібні). Перед кожним із випускників цікавий і пізнавальний шлях невтомного пошуку, в радості від звершеного власними руками і розумом, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання. З особливою шаною, випускники подякували своїм педагогам — за їхній високий професіоналізм і самовіддану працю, пообіцяли взяти з собою в доросле життя мудре вчителеве слово, завжди повертатися до рідної школи — не тільки за спогадами, а й за радістю, оптимізмом і порадою. Випускники висловили щиру подяку своїм батькам, котрі підтримували її на шляху здобування знань, тим, хто зігрівав їх теплом своїх сердець. Завтра вони творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни. Ми віримо, що любов до рідної землі, глибока шана до надбань нащадків, високі ідеали й наполеглива праця зроблять їх життя щасливим та корисним суспільству.

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань. Вітаємо вас, любі випускники, ваших батьків і вчителів зі святом!

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації