СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ - ЗАПОРУКА СТАБІЛЬНОСТІ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

26 червня відбулося чергове засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради. Одним із найважливіших стратегічних завдань нашої держави щодо забезпечення соціального захисту дитинства є реалізація права дітей на оздоровлення та відпочинок. Стан здоров'я дітей - один із найважливіших показників рівня соціально-економічного розвитку суспільства, тому особливого значення набуває організація ефективного оздоровлення та відпочинку підростаючого покоління. В зв’язку з цим одним із питань, яке розглядалося на засіданні було обговорено питання організації дитячого оздоровлення влітку 2018 року.

Також, під час засідання голова спільного представницького органу профспілок, співголова тристоронньої соціально - економічної ради – Володимир Шелехов  зазначив, що у 2018 році стікає термін дії Територіальної угоди між Вільнянською районною державною адміністрацією, Вільнянською районною організацією роботодавців та районною радою профспілок на 2016-2018 роки. Враховуючи зміни в діючому законодавстві та розгляд питання у минулому році щодо внесення змін до діючої Угоди  було запропоновано розпочати роботу по підготовці проекту Територіальної угоди між Вільнянською районною державною адміністрацією, Вільнянською районною організацією роботодавців та районною радою профспілок на 2019-2021 роки чи внести зміни до діючої угоди. За підсумками засідання рада прийняла відповідні рішення щодо  організації дитячого оздоровлення дітей працівників АПК, освіти, культури, охорони здоров’я інших галузей народного господарства району, а також дітей сиріт та малозабезпечених сімей та вжиття заходів направлених на підготовку проекту Територіальної угоди  на 2019-2021 роки.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації