ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ, ПОРУШЕНИХ ГРОМАДЯНАМИ У СВОЇХ ЗВЕРНЕННЯХ, - НА ОСОБЛИВОМУ КОНТРОЛІ КЕРІВНИЦТВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади, питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі.Голова районної державної адміністрації Олександр Руденко провів чергове засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядок денний було винесено 7 питань, у тому числі:  звіт заступника голови райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян у І півріччі 2018 року, звіт начальника архівного відділу райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян за січень – червень 2018 року.

Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Юлія Остроух доповіла про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом січня – червня 2018 року, про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації від КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради за ІІ квартал 2018 року. Членами комісії окремо було розглянуто питання щодо проведення перевірок додержання законодавства про звернення громадян в структурних підрозділах Вільнянської райдержадміністрації та виконавчих комітетах місцевих рад. Голова райдержадміністрації Олександр Руденко звернув особливу увагу на покращенні забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, на необхідності проведення аналізу порушених у зверненнях питань й оперативного їх вирішення.

Керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь підкреслила, що об’єктивний розгляд, максимальне вирішення питань, що порушують громадяни у зверненнях, залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Вільнянської райдержадміністрації. Адже листи та інші звернення є показником довіри населення до влади. Люди шукають підтримку і сподіваються на вирішення проблем. Звичайно, що все і одразу вирішити неможливо. Проте посадові особи Вільнянської районної державної адміністрації кожному зверненню приділяють увагу і шукають шляхи вирішення проблем. Тому що через реалізацію своїх прав на звернення до органів влади, громадяни України можуть і повинні отримувати підтримку влади з життєво важливих питань.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації