ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА РУДЕНКА З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дорогі вільнянці!

Щиро й сердечно вітаю вас із визначним національним святом – Днем Конституції України! У цей складний для країни час ми відчуваємо себе ще більш єдиними, монолітними та дякуємо Богу за те, що в часи випробувань ми відчуваємо його захист і підтримку. Демократичний розвиток ніколи не був легким. Однак всі ми маємо набратися терпіння і віри у те, що наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

У цей урочистий день щиросердно бажаю усій громаді району міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя. Бажаю, щоб у ваших родинах завжди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за рідну Україну та впевненість у кращому й благополучному житті у власній державі. Хай здійснюються  Ваші задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, а високі громадянські почуття згуртовують нас для нових перемог на шляху піднесення духовності та поліпшення добробуту народу!

Хай завжди над нашою Україною буде чисте небо, лагідне, життєдайне сонце та мир! Зі святом Вас!

Голова райдержадміністрації                    Олександр Руденко