НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ-ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ЩОДО ПОЖЕЖНОЇ ТА ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів засідання районної комісії з ТЕБ та НС. Члени комісії заслухали інформацію начальника Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Сергія Андрієнка про стан роботи щодо запобігання пожеж на території району за 5 місяців 2018 року; про заходи щодо попередження  загибелі людей на водоймах у літній період 2018 року; про заходи щодо недопущення пожеж в екосистемах.

Виконуючий обов’язки начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Тихонова поінформувала про заходи щодо підготовки та забезпечення охорони врожаю зернових культур та лісових масивів від пожеж у 2018 році. Члени комісії заслухали інформацію та надали позитивну оцінку виконанню  робіт щодо виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів (ВНП) на території району. Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Крамаренко поінформував про хід виконання заходів щодо пожежної та техногенної безпеки об’єктів соціальної сфери  Вільнянського району. Засідання комісії пройшло в діловому та конструктивному руслі.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації