РЯТУВАЛЬНИКИ РАЙОНУ ПРОВЕЛИ РОБОТУ З НАСЕЛЕННЯМ ЩОДО БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ПІД ЧАС ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

Рятувальники Вільнянського району провели рейд на території дачних товариств та кооперативів Михайлівської об’єднаної територіальної громади з попередження пожеж в екосистемах та безпеки під час відпочинку на водних об’єктах. Під час заходу спеціалісти розповіли кожному про причини пожеж та нагадали елементарні правила пожежної безпеки. Адже пожежі завдають непоправної шкоди не лише навколишньому середовищу, але й людям – вогонь може швидко поширитись та з відкритої території перекинутись на житлові будинки.

Під час проведення заходу рятувальники вкотре закликали громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях. Наголосили на правилах безпеки під час відпочинку на водних об’єктах. «Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей: спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень. Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку «101»- наголосила провідний інспектор Вільнянського районного сектору  Світлана Аксютіна. Рятувальники переконливо рекомендують мешканцям та гостям нашого краю бути надзвичайно обережними поблизу водних об’єктів. Не заходьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не купайтеся напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді непередбачувана. На згадку вогнеборці залишили громадянам інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку «101».

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області