ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОЇ НАРАДИ У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова райдержадміністрації Олександр  Руденко  провів чергову  нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками районних служб щодо стану справ та пріоритетні напрямки роботи на поточний тиждень. За результатами наради відповідальним виконавцям відповідних підрозділів райдержадміністрації надано доручення щодо проведення детального обстеження використання землі на території Тернівської, Новогупалівської, Павлівської сільських рад, надання інформації за результатами обстеження в динаміці 2016-2018 років в рамках проведення  операції «Врожай – 2018»; щодо виконання заходів по  підготовці до нового опалювального сезону 2018/2019; виконання заходів по оздоровленню дітей пільгових категорій.

Олександр Руденко зосередив увагу на питанні дотримання пожежної безпеки під час проведення жнив; проведення постійного моніторингу за ходом збирання зернових культур. Надано доручення щодо постійного контролю за ходом ліквідації наслідків несприятливих погодних умов (відновлення електропостачання, ін.).

Організаційний відділ райдержадміністрації.